fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
В піжамі і без макіяжу: Віра Брежнєва поділилася родинним селфі (фото)

Мама з дочкою сфотографувалася біля дзеркала, зробивши однакові зачіски.

Співачка Віра Брежнєва порадувала шанувальників зворушливим родинним селфі. Співачка продемонструвала природну красу без макіяжу.

На знімку Віра позує в піжамі в компанії молодшої дочки Сари. Мама з дочкою сфотографувалася біля дзеркала, зробивши однакові зачіски.

“Класна піжама”, “Прекрасні”, “Віро, природна краса – це про вас”, “Мамина копія”, “Сара копія мами”, “Як ви схожі”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ ПІДВИЩИТИ ПОДАТКИ НА АЛКОГОЛЬ, СИГАРЕТИ І ПАЛЬНЕ

Джерело.

Related Post