fbpx
Політика
В «Правом секторі» спрогнозували можливий «теракт» в РФ

Кремль придумує для росіян «страшилку» у вигляді «Правого сектора» як відволікаючий маневр від реальних проблем в країні.

У Росії можуть інсценувати теракт, в якому потім можуть звинуватити український націоналістичний рух для його дискредитації, а також як відволікаючий маневр для росіян від внутрішніх проблем. Про це заявив в коментарі «Апострофу» спікер «Правого сектора» Артем Скоропадський.

За його словами, Кремль придумує для росіян «страшилку» у вигляді «Правого сектора» як відволікаючий маневр від реальних проблем в країні.

«Я не здивуюся, якщо зараз буде якийсь теракт в Росії і все це звалять на українських націоналістів», – заявив представник «Правого сектора».

Сам Скоропадський заявив, що зміг би повернутися в РФ тільки після відходу президента Володимира Путіна, однак зізнався, що він задоволений своїм життям в Україні і його не тягне в РФ.

Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, в Москві оперативники Слідчого комітету РФ провели обшуки в квартирі журналістки, прес-секретаря «Правової ініціативи» Ксенії Бабич. Ці дії були здійснені в рамках справи по прес-секретарю «Правого сектора» Артему Скоропадському.

Читайте також: СПІВАЧКА ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ЗБЕНТЕЖИЛА СМІЛИВИМ ДЕКОЛЬТЕ

Джерело.

Related Post

facebook