fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
В робочий режим – легко! Дієві і корисні поради від київського психолога і психотерапевта Наталі Непорожньої, як максимально безболісно і комфортно для себе влитися у робочий режим після літнього відпочинку

Літо змахнуло на прощання своїм тепло-сонячним крилом, а з ним скінчилася і розніжена пора відпочинку. Час повертатися з відпусток до праці, вливатися у робочий процес. Але ж зовсім не хочеться!.. Одна втіха – є «палички-виручалочки», що допоможуть зробити повернення до буденної реальності більш легким і навіть приємним.

Як же екологічно і з користю для себе вийти на роботу після відпустки?

Ось кілька дієвих і простих порад від психолога і психотерапевта Наталі Непорожньої, автора власних психологічних практик.

– Після гарного і тривалого відпочинку завжди складно вийти на роботу і втягнутися в робочий ритм, – говорить психолог. – Поділюся з вами кількома порадами, як це зробити максимально дбайливо і екологічно для вас:

1. Важливо повернутися додому за кілька днів до початку робочого тижня, щоб у вас було трохи часу для адаптації, плавного переходу і настрою на робочий ритм. Різка зміна кліматичних зон, умов і вражень – це завжди стрес для організму. Тож враховуйте це під час планування.

2. Після виходу на роботу важливо поспілкуватися з колегами і поділитися емоціями після відпочинку, подивитися разом фото. Обмін враженнями дасть вам розрядку з одного боку і заряд бадьорості й радості – з іншого.

3. У перші дні намагайтеся не хапатися за все і відразу, дайте собі час для поступового вливання в робочий ритм.

4. Обирайте тільки важливі і термінові справи, і навіть важливі і термінові справи ще раз відсортуйте за пріоритетністю.

5. По можливості? у перші дні завершуйте свій робочий день на 1-2 години раніше.

6. Якщо за період відпустки у вас з’явилися нові звички (пити свіжий сік, купання, ранковий підйом, дієта, спорт тощо) – намагайтеся зберегти їх і під час робочого тижня. Для вас це стане додатковим джерелом енергії, ресурсом для відновлення сил, а приємні спогади про відпустку будуть радувати під час процедур і ритуалів.

7. Насолоджуйтеся дрібницями, любіть і бережіть СЕБЕ в будь-який час вашого життя, наповнюйте радістю кожен день!

8. У разі складних ситуацій завжди пам’ятайте, що Ваше психологічне здоров’я важливіше будь-яких труднощів!

Джерело 

Related Post