fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Світ
В цьому ресторані вас нагодують недоїдками!

У Данії відкрився ресторан, де годують недоїдками.

У Данії відкрився перший в світі ресторан недоїдків, який отримав назву Rub and Stub Тор.

Більшість страв Rub and Stub Тор готуються не з недоїдків і надлишків харчового виробництва, що постачають інші заклади громадського харчування, а з прострочених продуктів, які в Rub and Stub Тор привозять з різного роду магазинів і супермаркетів. Також ресторан в ході готування страв з «нормальних» продуктів не залишає своїх власних харчових відходів, будучи таким чином фактично першим в світі безвідходним рестораном.

І хоча поки заклад працює виключно на волонтерських засадах, він вже набуло широкої популярності. Як зазначив автор ресторану, на даний момент заробітну плату в ньому отримує лише шеф-кухар і топ-менеджер, проте вже через кілька місяців Rub and Stub Тор обіцяє стати справжнім рестораном.

На сьогоднішній день, згідно із заявою творця ресторану, триває активна робота зі створення мережі поставок.

Справа в тому, що готувати більшість страв ресторану можна лише зі «свіжих» недоїдків. При цьому, меню ресторану змінюється щовечора в залежності від того, що привезли постачальники. Само собою, Rub and Stub Тор пропонує і безліч страв зі звичайних, свіжих продуктів, однак їжа з відходів – його коник.

Зараз Rub and Stub Тор діє тільки в столиці Данії, Копенгагені, однак не виключено, що найближчим часом ресторан може з’явитися і в інших містах країни, а можливо навіть і в інших країнах.

Оптимізм організаторам ресторану вселяє той факт, що незвичайність меню і значна дешевизна більшості страв залучають все більше клієнтів самих різних соціальних і вікових груп.

Джерело

Related Post