fbpx
Україна
В Україні більше не буде шампанського та коньяку: що це значить

Не так давно винороби з України виробили спільну позицію, яка узгоджується з діями уряду в частині виконання положень угоди про ЗВТ Україна-ЄС у питанні заміни найменувань алкогольної продукції.

Про це заявив генеральний директор корпорації “Укрвинпром” Володимир Кучеренко під час прес-конференції, яка відбулася після засідання ради директорів.

“Українські винороби готові виконати всі вимоги, передбачені в рамках Угоди про асоціацію, і перейти на нові найменування для своєї продукції після завершення перехідного періоду”, – повідомив Кучеренко.

Варто уточнити, що під перейменування потрапили, наприклад, “шампанське” і “коньяк”. Таку умову висунула Франція, оскільки ці терміни походять від географічних назв її території – провінції Шампань і міста Коньяк.

Читайте також: КОМУ НЕ МОЖНА ВAКЦИНYВAТИCЯ ВІД ГPИПY

Це означає, що зовсім скоро “шампанське” може стати “ігристим вином”, а “коньяк” – “бренді”, або отримати зовсім інші назви.

Як стверджує гендиректор, незважаючи на вірогідне падіння доходів виноробів під час переходу на нові найменування, вітчизняні виробники готові до таких змін.

Раніше повідомлялося, що щодня в Україні дорожчають алкогольні напої. Українці нібито стали менше “заглядати на дно чарки”.

Так, дані ВООЗ свідчать, що серед європейських народів лише українці і росіяни вибирають не традиційні алкогольні напої – тобто не горілку і віскі – а самогон або навіть глід.

Цікавий факт, що українців, які полюбляють такі напої, – в дев’ять разів менше, ніж росіян.

Джерело.

Related Post