fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Авто
В Україні хочуть звільнити від мита ще одну категорію автомобілів

У парламент внесено законопроект про скасування грошового збору на ввезення гібридних транспортних засобів.

Верховна Рада може прийняти закон, згідно з яким автотранспортні засоби, оснащені гібридною силовою установкою, не стягуватимуться усіма видами митних зборів.

Авторами цього законопроекту виступили народні депутати Віктор Чумак та Мустафа Найєм.

У даному випадку поки що тільки можна говорити про ті машини, які будуть ввезені для української поліції. В українських автосалонах вартість гібрида може становити 400-500 тисяч гривень. Вже висловлюється думка, що прийняття цього законопроекту відкриє лазівку для ввезення гібридів не тільки для поліції, але і для деяких імпортерів.

Нагадаємо, що в Україні з 1 серпня діє закон, який значно знижує акциз на ввезення імпортних автомобілів.

Читайте також: ЕКС-ОХОРОНЕЦЬ ДЖОЛІ І ПІТТА НАЗВАВ СЕБЕ НЕОФІЦІЙНИМИ БАТЬКОМ ЇХНІХ ДІТЕЙ

Джерело.

 

Related Post