fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Авто
В Україні хочуть звільнити від мита ще одну категорію автомобілів

У парламент внесено законопроект про скасування грошового збору на ввезення гібридних транспортних засобів.

Верховна Рада може прийняти закон, згідно з яким автотранспортні засоби, оснащені гібридною силовою установкою, не стягуватимуться усіма видами митних зборів.

Авторами цього законопроекту виступили народні депутати Віктор Чумак та Мустафа Найєм.

У даному випадку поки що тільки можна говорити про ті машини, які будуть ввезені для української поліції. В українських автосалонах вартість гібрида може становити 400-500 тисяч гривень. Вже висловлюється думка, що прийняття цього законопроекту відкриє лазівку для ввезення гібридів не тільки для поліції, але і для деяких імпортерів.

Нагадаємо, що в Україні з 1 серпня діє закон, який значно знижує акциз на ввезення імпортних автомобілів.

Читайте також: ЕКС-ОХОРОНЕЦЬ ДЖОЛІ І ПІТТА НАЗВАВ СЕБЕ НЕОФІЦІЙНИМИ БАТЬКОМ ЇХНІХ ДІТЕЙ

Джерело.

 

Related Post