fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
В Україні на місце людей, висунутих Майданом, прийдуть цинічні хижаки, – Портников

Українська влада опинилися сьогодні в ситуації, в якій у 1991 році перебував президент Росії Борис Єльцин і голова уряду РФ Єгор Гайдар. Відтак. В Україні на місце людей, висунутих Майданом, прийдуть справжні цинічні і безпардонні хижаки.

Про це у блозі на сайті “Контракти” написав журналіст та публіцист Віталій Портников.

Він зазначив, що Росія відзначає 25-річчя гайдарівських реформ, і досвід цих реформ більш ніж повчальний навіть не для самої РФ, а для України.

“Чому ж гайдарівські реформи не привели до появи демократичної країни і економіки рівних можливостей? А тому, що це були реформи корпоративного характеру. Тому що головною фігурою цих реформ виявився навіть не сам Єгор Гайдар, а батько російської приватизації Анатолій Чубайс. І приватизація ця привела до появи не класу нових власників, а кланів нових власників – олігархів, чекістів, бандитів”, – мовиться у матеріалі.

“Але найголовніше – у російського суспільства не було ніякого чітко артикульованого запиту на реформи, який розуміють громадяни. Запит на вихід із злиднів – був. Запит на більш багате життя – був. А запиту на економіку рівного шансу – як не було, так і немає”, – вважає Портников.

За його словами, 90-ті були для Росії не “проклятим десятиліттям”, а скоріше – десятиліттям безповоротно втраченого шансу.

“Україна всі 90-ті прожила в анабіозі – боязкі спроби економічного реформування не перетворилися у нас на системні перетворення. Олігархи, чиновники, бандити – все це з’явилося, як і в Росії. Але економіка і система управління залишалися безпробудно радянськими – не дивно, що пострадянська Українська держава в 2014 році звалилася, як картковий будиночок”, – пише журналіст.

Він наголосив, що тепер українська влада виявилася в ситуації, в якій в 1991 році були Єльцин і Гайдар. Є необхідність реформування, є народний мандат на зміни. Але немає ніякого розуміння того, що сенс цієї зміни – в демократії і економіці рівних можливостей.

“Суспільство хоче, щоб йому допомогли вийти зі злиднів, щоб люди просто почали жити краще. Саме тому не виключено, що ситуація розвиватиметься за російським сценарієм 90-их. Більше того, думаю, що наші 90-ті вже настали. Потрібні лише останні штрихи, пов’язані з оновленням еліти – і на місце людей, висунутих Майданом чи пов’язаних з ним, прийдуть справжні цинічні і безпардонні хижаки – “нові люди”, які зможуть здійснити корпоративні перетворення і закріпитися біля владних важелів”, – зазначив Портников.

Він наголосив. Що якщо цим людям пощастить – як пощастило Путіну і його оточенню – і економічна кон’юнктура буде сприятливою для України – то на українській демократії та економіці рівного шансу теж буде поставлено жирний хрест.

“У країні на довгі роки запанує автократичний режим псевдопатріотичного толку, помірно антизахідний і фальшиво антиросійський. А українці, як до цього росіяни, проміняють свої права і перспективи на можливість хоча б кілька десятиліть – до наступного краху – пожити по-людськи”, – підсумував автор.

Читайте також: ДЗЕРКАЛЬНИЙ КІНЬ, УНІКАЛЬНІ НАРЯДИ І РЕКОРД УКРАЇНИ: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПРЕДСТАВИЛА НЕЙМОВІРНЕ ШОУ

Джерело.

 

Related Post