fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
В Україні набирає популярність нова мода для квартир

В арсеналі фітодизайнерів можна знайти не тільки зелений мох, а й жовтий, білий, синій або рожевий.

В Україні стає популярною нова мода для квартир – стіни, вкриті мохом. Їм прикрашають стіни, вазони і підлогу. Фітодизайнери використовують особливий мох, який клеять на підготовлені поверхні.

Для декорування використовують спеціально оброблені рослини, завезені з скандинавських країн.

Мох невибагливий в догляді: все, що йому потрібно – це відповідна вологість, причому фахівець відзначає, що для цього завдання вистачить і кімнатного зволожувача.

При цьому “зелена стіна” не потерпить прямих сонячних променів або батареї поруч з собою.

Крім того, мох необов’язково повинен бути зеленим – в арсеналі фітодизайнерів можна знайти і жовтий, білий, синій або рожевий.

Втім, такий рослинний декор не з дешевих: квадратний метр коштуватиме понад тисячу гривень.

Читайте також: ЦІНИ НА АВТОГАЗ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ ВИХІДНИХ ЗЛЕТІЛИ ЩЕ ВИЩЕ

Related Post