fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
В Україні не планується друга хвиля мобілізації – Порошенко

Президент не бачить у цьому необхідності

Сьома хвиля мобілізації найближчим часом не планується. Про це заявив Петро Порошенко на засіданні ради регіонального розвитку.

За підрахунками президента, у Збройних силах України служать більше 56 тисяч добровольців.

Глава держави нагадав і про демобілізованих. Попросив губернаторів забезпечити їх ділянками землі і допомогти з будівництвом житла. Також президент підкреслив, що протистояти агресору можна тільки спільно.

“Гібридна війна – це не тільки війна на фронті і не тільки російська пропаганда. Це спроба дестабілізації ситуації всередині суспільства. І в контексті цього абсолютно неприпустимо, коли займають популістську позицію або будь-які інші процеси. Тому на наші з вами плечі лягає завдання збереження стабільності в країні, руйнування сценарію агресора”, – сказав президент.

Читайте також: АТОшники зняли новий кліп про українських бійців

Джерело

Related Post