fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Економіка
В Україні офіційно скасували податок на пенсії

Все ще залишаються податки на пенсії, які перевищують 10 прожиткових мінімумів

В Україні з 1 липня почали діяти нові правила оподаткування для пенсіонерів. Так, якщо їх пенсія не перевищує 10 740 грн (десять прожиткових мінімумів), то ні військовий збір, ні податок на доходи фізичних осіб відтепер стягуватися не будуть. Раніше цифра, з якої починалося оподаткування пенсій, становила 4350 грн.

Зміна пов’язана зі вступом в силу Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій”. Нагадаємо, що відповідну норму нардепи прийняли 2 червня, віддавши за неї 274 “за”.

Варто зазначити, що норма не поширюється на пенсіонерів, які працюють. Крім того, якщо пенсія перевищить зазначену позначку в 10 прожиткових мінімумів, то податок на неї складе 18%. При цьому директор департаменту податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Павло Дроняк також зазначив, що податком не обкладатимуться пенсії, одержувані учасниками бойових дій, інвалідами війни. Він також додав, що в ГФС очікують доходу від ПДФО на високі пенсії в розмірі 36 млн грн. За словами віце-прем’єра Павла Розенка, такий крок допоможе досягти підвищення пенсій для 300 тисяч українських пенсіонерів.

“Це була ініціатива уряду, яку підтримала ВР. Це означає, що в першу чергу чорнобильці, шахтарі і колишні військовослужбовці отримуватимуть свої пенсії без сплати податку “, – зазначив він, також додавши, що таке рішення стало можливим завдяки останнім економічним реформам.

Джерело

Related Post