fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
В Україні опускається курс долара

На сьогодні, 23 січня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні.

1 долар США – 27,42 грн;1 євро – 29,16 грн;
10 російських рублів – 4,59 грн.

Таким чином, курс долара порівняно зі значеннями п’ятниці, 20 січня, на 2 знизився копійки.
Євро впав на 11 копійок. Російський рубль “схуд” на 3 копійки.

Нагадаємо, 20 січня на міжбанківському валютному ринку курс долара впав на 14-16 копійок. Торги закрилися котируваннями 27,39 – 27,44 грн. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ПЕРЕХОДЯТЬ НА СЕКОНД

Джерело.

Related Post