fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
В Україні перерахують субсидії – Розенко

Міністр доручив закінчити підрахунки вже до кінця жовтня.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко доручив регіональним органам соцзахисту до 31 жовтня завершити перерахунок субсидій на опалювальний сезон”.

“Будь ласка, розрахуйте свої сили так, щоб до кінця жовтня закінчити перерахунок субсидій, які встановлюються на новий опалювальний сезон”, – сказав Розенко.

Також він доручив обласним державним адміністраціям затвердити регіональні цілі та плани по залученню домогосподарств до системи субсидій до листопада.

На даний момент, за інформацією Розенка, субсидії оформили 6,1 млн домогосподарств.

Нагадаємо, раніше Розенко також заявляв, що для запуску механізмв оплати послуг ЖКГ в розстрочку, необхідно внести зміни ще в чотири постанови Кабміну.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИМ ЖУРНАЛІСТАМ ПОРАДИЛИ НЕ ЇЗДИТИ В РОСІЮ

Джерело.

Related Post