fbpx
Економіка
В Україні підвищуються соцстандарти: Гройсман розрахував зростання зарплат і пенсій

Зростання мінімальних соціальних стандартів заплановано на 1 грудня.

З 1 грудня в Україні підвищуються мінімальні соціальні стандарти. Зростання становитиме більш як 10%. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.

“Із завтрашнього дня, згідно з рішенням уряду і змін законодавства, які підтримав парламент, будуть підвищені мінімальні соціальні стандарти трохи більше, ніж на 10%. Це невеликі кошти, але це крок вперед”, – заявив Гройсман.

Гройсман нагадав, що цього року з 1 травня вже відбулося незначне підвищення на 5% мінімальних соцстандартів. “В цілому за рік забезпечили зростання на 16,1%”, – підрахував прем’єр.

За словами Гройсмана, з 1 грудня це зростання в середньому для працездатних осіб становитиме 150 грн, для дітей віком від 6-ти до 18-ти – 158 грн, для людей, які втратили працездатність, – 117 грн. З 1 грудня зарплата становитиме 1600 грн. Зараз вона дорівнює 1450 грн. Прем’єр зазначив, що пенсія зросте в середньому на 117 грн.

Прем’єр-міністр також уточнив, що з 1 січня 2017 роки відбудеться зростання мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

“Ми вважаємо, це тільки перші кроки, які дадуть нам можливість змінювати якість життя людей”, – заявив прем’єр.

Нагадаємо, в результаті грудневого підвищення темпи зростання соцстандартів цього року випередять інфляцію – ціни за підсумками року зростуть на 12%, а зарплати і пенсії – на 16%.

Читайте також: ТУРЧИНОВ РОЗПОВІВ, ЧИ БУДЕ В УКРАЇНІ ЧЕРГОВА МОБІЛІЗАЦІЯ НА ФРОНТ

groshi

Джерело.

 

Related Post