fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
В Україні планують підвищити податки на алкоголь, сигарети і пальне

Верховна Рада схвалила в першому читанні зміни до Податкового кодексу, необхідні для прийняття закону про держбюджет на 2017 рік.

Про це повідомляє видання “Українські Новини”.

За прийняття за основу законопроекту №5132 проголосували 229 депутатів при мінімально необхідних 226.

Ініціатором законопроекту виступає Кабмін в особі прем’єра Володимира Гройсмана.

Законопроектом податкової реформи, розробленої Мінфіном, пропонується підвищити акциз на спирт етиловий з нинішніх 105,80 грн/л до 126,96 грн/л, на пиво – з 2,48 грн/л до 2,98 грн/л. На слабоалкогольну продукцію пропонується підвищити акциз на 12%.

Окрім того, у законопроекті передбачено підвищення з 2017 року розміру специфічної складової акцизу на тютюнові вироби на 30% і адвалорної складової – на 3 п. п. з 12% до 15%.

Читайте також: ЯК НАКРИТИ НОВОРІЧНИЙ СТІЛ ПОДЕШЕВШЕ: ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ

Джерело.

Related Post