fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Економіка
В Україні подешевшають деякі ліки

В Україні знизяться ціни на 89 ліків зі списку препаратів, на які МОЗ України встановлює граничні оптові ціни. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Уряд встановив максимальну оптову торговельну надбавку на продаж таких ліків – 5% з урахуванням всіх податків і зборів – і максимальну роздрібну торговельну надбавку на продаж ліків – 15% з урахуванням всіх податків і зборів.

“З 1 лютого реалізація ліків в аптечних закладах вище граничної ціни з урахуванням граничних надбавок (оптової і роздрібної) і ПДВ буде неможливою. ПДВ на лікарські засоби і медичні вироби зменшиться до 2-5%”, – повідомили в МОЗ.

До списку потрапили медикаменти, що застосовуються для страждаючих на три групи захворювань:

  • серцево-судинні (65% від загальної смертності в Україні);
  • цукровий діабет другого типу (хворіє 1млн українців);
  • бронхіальна астма (істотно впливає на якість життя 210 тисяч пацієнтів працездатного віку).

У МОЗ уточнюють, що референтні ціни на ліки в Україні встановлюються залежно від цін на подібні препарати в п’яти сусідніх країнах – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Латвії.

Читайте також: “ПРИПИНІТЬ ВБИВАТИ УКРАЇНЦІВ”: ПОРОШЕНКО ЖОРСТКО ВІДПОВІВ РОСІЙСЬКИМ ЖУРНАЛІСТАМ

Джерело.

Related Post