fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Економіка
В Україні подорожчали долар і євро

На сьогодні, 5 квітня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 27,11 грн;
1 євро – 28,88 грн;
10 російських рублів – 4,79 грн.

Таким чином, курс долара, порівняно зі вчорашніми значеннями підвищився на дев’ять копійок і залишається вище за психологічну позначку в 27 грн/дол.

Курс євро зріс на сім копійок. Російський рубль “схуд” на дві копійки.

У вівторок, 4 квітня, курс долара на міжбанківському валютному ринку України підвищився на 12 копійок в продажу та купівлі. Торги завершилися котируваннями 27,11-27,15 грн/дол. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Читайте також: У КИЄВІ ВІКОННІ ҐРАТИ РОЗТРОЩИЛИ ГОЛОВУ ДИТИНІ

За прогнозами експертів, курс гривні на готівковому ринку в квітні може перебувати в діапазоні 27-29,5 грн за долар, на безготівковому ринку – 26,9-29 грн. Однак, в разі розвитку негативного сценарію, пов’язаного зі скороченням активності аграріїв, падінням експорту і цін на сировинних ринках, курс може перейти в вищий ціновий діапазон – 28,5-30,5 грн за долар.

Джерело.

Related Post