fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Економіка
В Україні помітно подорожчали овочі і фрукти

В травнем 2017 року ціни на продукти харчування в Україні підвищилися на 2,4%. В цілому в січні-травні цього року порівняно з тим же періодом минулої ціни на продукти харчування зросли на 7%. Про це свідчать дані офіційної статистики.

Найсильніше в порівнянні з квітнем подорожчали овочі і фрукти – на 16,7% і 12,8%. Крім того, стали дорожчими м’ясо, хліб, цукор, безалкогольні напої і макаронні вироби.

У той же час, впали ціни на яйця – цей продукт подешевшав відразу на 13,4%. Знизилася вартість молока, сиру і масла.

Алкоголь за травень став дорожче на 0,9%, а сигарети та інші тютюнові вироби подорожчали серьезноее – на 5,5%.

При цьому, як прогнозує аграрний експерт Олексій Дорошенко, зростання цін на продукти в Україні може продовжитися через скасування державного регулювання.

Читайте також: ПОЇЗДКА ДО ПРАГИ ПО БЕЗВІЗУ ОБІЙДЕТЬСЯ УКРАЇНЦЯМ МЕНШЕ, НІЖ В ПІВЗАРПЛАТИ

“Тепер можемо очікувати сильні цінові коливання на окремі продукти”, – написав Дорошенко на своїй сторінці в Facebook.

За результатами травня 2017 року споживча інфляція в Україні в порівнянні з квітнем прискорилася з 0,9% до 1,3%. Про це свідчать дані офіційної статистики.

У річному вираженні (по відношенню до травня 2016 року) зростання цін також прискорилося – з 12,2% до 13,5%. За всі минулі місяці 2017 року інфляція в Україні склала 6,2%.

Джерело.

Related Post