fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Суспільство
В Україні повернуть призов до армії з 18-ти?.. Управління персоналом Генштабу ініціювало повернення до зазначеного в Законі 18-річного віку призову.

 

Про це повідомляє ІА «Армія Інфрм» з посиланням на начальника відділу комплектування управління персоналом Штабу Командування Сухопутних військ Миколи Качаненко.

Військові наполягають на поверненні призову на строкову службу з 18 років і посилення відповідальності за ухилення від нього.

«Ми подали в Генштаб заявку про посилення відповідальності за неявку за повістками і ухилення від призову. Зараз штраф становить всього 255 гривень а максимальне покарання стосується не позбавлення, а обмеження волі, причому присуджується умовно. В таких умовах деяким призовникам переважно бути умовно засудженими, ніж служити в армії», – зазначив Микола Качаненко.

За його словами, на проведенні призовної кампанії негативно позначаються і законодавчі розбіжності.

Так, згідно з Законом про військову повинність, закликаються молоді люди з 18 до 27 років, а згідно з Указом Президента заклик проводиться тільки з 20 років. А до цього часу багато молодих людей встигають влаштуватися в житті, обзавестись сім’ями і тому вважають військову службу для себе небажаною.

Тому управління персоналом Генштабу ініціювало повернення до зазначеного в Законі 18-річного віку призову. І, на думку Миколи Качаненко, є надія на те, що наступний Указ Президента про початок призову на строкову службу буде стосуватися вже 18-річних юнаків.

Джерело

Related Post