fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
В Україні різко зросли мінімальні ціни на горілку, коньяк і вино

Найдешевший алкоголь подорожчає на початку грудня.

В Україні зросли мінімальні ціни на алкоголь.

Так, розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін підвищено:
на горілку і лікеро-горілчані вироби на 27,1-27,86%;

  • віскі, ром і джин – на 37-63%;
  • коньяк (бренді) – на 24-27%;
  • вина – на 22,2-55,6%.

Зміни передбачені постановою уряду №828, яке було затверджено 9 листопада.

png_231

“Чинний на сьогодні розмір мінімальних цін введений в вересні 2015 року, його рівень не відповідає реальним витратам підприємств на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв. Зокрема, з початку 2016 року зросло акцизне зобов’язання, ціни на спирт і інші складові”, – зазначають в Кабінеті міністрів України.

Читайте також: СИЛЬНО СХУДЛА АНФІСА ЧЕХОВА РОЗКРИЛА СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОГО ТІЛА (ФОТО)

Джерело.

Related Post