fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
В Україні ростуть рекорди з несплати за комунальних послуг

В українців із кожним місяцем зростають борги за несплату комунальних послуг. Найчастіше не сплачують за опалення, через що загальна сума боргу зростає до мільярдів гривень.
У такій ситуації опинилися, до прикладу, кияни. Мешканці кожної п’ятої столичної квартири не внесли кошти за газ чи воду, пише rian.com.

Чимало жителів міста змушені економити для сплати комунальних послуг, інші ж просто відмовляються це робити. Наразі Київ винен за опалення й гарячу воду «Київенерго» майже 5000000000 гривень.

Критична ситуація в Деснянському та Святошинському районах. Через це лівий берег Києва може залишитися без гарячої води.

Раніше Маріуполь опинився в такій же ситуації. Через борг за газ у місті до осені не буде гарячої води – аж до 15 жовтня. Маріуполь винен «Маріупольтепломережі» 850 млн гривень, з чого вдалося погасити за рік лише 70.

За словами мера міста, жителів «просто поставили в такі умови». Заборгованість Донецька й Луганська, до слова, складає в сумі 11 млрд гривень. Таке становище експерти пояснюють нерозумінням українцями тарифної системи та відсутністю оформлених субсидій.

Голова ради «Київенерго» Іван Плачков вважає, що справжньою причиною є підняття тарифів за газ.

Читайте також: ВИПЛАТИ ДО 9 ТРАВНЯ: КОМУ І СКІЛЬКИ ПРИЗНАЧИЛИ

Джерело.

Related Post