fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
В Україні стартує вступна кампанія абітурієнтів : що потрібно знати

11 липня українські абітурієнти починають подавати документи для вступу у вищі навчальні заклади.

Згідно з правилами прийому до вишів цьогоріч подача документів для вступу на програми підготовки бакалаврів буде відбуватися тільки в електронному вигляді.

Документи можна подавати з 11 липня до 18.00 27 липня, інформує прес-служба Міносвіти.

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у виші, або здавати вступні іспити (проходити співбесіди), закінчується о 18:00 20 липня.

Читайте також: СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ НАВЧАННЯ ЮРИСТІВ В 2016 РОЦІ

Творчі конкурси відбуватимуться у декілька сесій – з 18 до 27 липня, а вступні іспити та співбесіди – з 21 до 28 липня.

Згідно з цьогорічними правилами абітурієнти можуть подати до 15 заяв на 5 різних спеціальностей.

Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають до навчальних закладів для здобуття ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування, формуватиметься на основі конкурсного бала та пріоритетності заяв по кожному вишу. Рейтинг мають сформувати не пізніше 12:00 1 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання після 9-х та 11-х класів на державну форму відбуватиметься не пізніше 12.00 6 серпня.

Джерело.

Related Post