fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
В Україні святкують неофіційний День батька

У третю неділю вересня в Україні відзначається всенародний День батька, який поки що не став офіційним святом. Цього року неофіційний День батька відзначатимуть увосьме. Заходи у рамках цієї ініціативи відбудуться у Києві, Дніпропетровську, Сумах та Луцьку.

У Києві святкування організують біля Головпоштамту. Програма передбачає силові розваги, ігрові та освітні майданчики, інтерактивні програми для дітей і батьків, а також концертну програму. Наостанок у повітря випустять 3 тисячі повітряних кульок під гаслом «Я люблю свого батька!».

«Коли ми спілкуємося з дітьми у школах, то бачимо, що більше 50% дітей не бачать щодня свого батька, тому що він фізично відсутній вдома. Тільки 5% дітей від тих, які мають батька, довіряють йому і вважають за взірець. Формування відповідального батьківства має відбуватися на загальнонаціональному рівні для того, щоб поширювати модель доброго батька. День батька не є панацеєю, він не вирішує всіх питань та викликів щодо подолання кризи батьківства, але це один з методів», – пояснює президент міжнародної громадської організації «Міжнародний центр батьківства» Олександр Марченко.

Ідея святкування Дня батька в Україні з’явилась ще у 2006 році. Саме тоді започаткували відповідну громадську ініціативу.

У вересні 2013 року уряд підтримав проект указу президента щодо запровадження в Україні Дня батька. Однак, такий указ не був підписаний і залишається на розгляді в Адміністрації президента України.

Натомість у світі міжнародний день батька святкують у третю неділю червня.

Читайте також: Китаєць на цілу ніч застряг в туалеті через смартфон

Джерело

Related Post