fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Економіка
В Україні введуть декларування доходів

Кабінет міністрів пропонує в 2019-2020 роках ввести загальне декларування фізосіб про доходи та витрати. Також пропонують перейти до податкового контролю з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Про це свідчить бюджетна резолюція на наступні три роки, яку вчора схвалив уряд.

Кабмін пропонує з 2018 року ввести єдиний рахунок для сплати податків і зборів, а також перейти до подачі єдиної звітності з ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб”.

Пріоритетами на наступний рік також є створення Служби фінансових розслідувань, імплементація до податкового законодавства плану дій BEPS і підвищення ефективності податкового адміністрування.

Також поступово уряд має намір наблизити ставки акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, який передбачений директивою з Євросоюзом.

Читайте також: НА ЗАКАРПАТТІ ВЕЛИКА ЗМІЯ НАЛЯКАЛА ДІТЕЙ

Нагадаємо, вчора Кабінет міністрів на своєму засіданні схвалив основні напрями бюджетної політики відразу на три роки (2018-2020 рр.). Згідно з прогнозом уряду, економіка за три роки зросте на 11%, інфляція зменшиться до 5%.

Це, за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, консервативний сценарій. Державний борг знизиться з 66,8% до 55% від ВВП, а дефіцит бюджету – з 3% до 2% від ВВП.

Уряд також визначив, які реформи фінансуватиме протягом найближчих трьох років. Це насамперед реформа медицини, земельна і пенсійна реформи, а також зміни в податковій системі і децентралізація.

Джерело.

Related Post