fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Культура
В Україні заборонили ще три російські канали

Канали порушили законодавство України та були вилучені зі списку програм, які можуть ретранслювати на території України

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила з переліку іноземних програм три російські канали, які не відповідають законодавству України. Про це йдеться на сайті відомства.

Повідомляється, що йдеться про телеканали “Соmedy TV”, “Наш футбол” і “Карусель”.

Так, комедійний телеканалу “Соmedy TV” витягнутий зі списку іноземних програм через те, що він більше не віщує. З’ясувалося, що канал припинив мовлення ще 01.09.2014.

На телеканалі “Наш футбол” зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог частини 9 статті 13 Закону України “Про рекламу”, оскільки трансляція реклами в передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не підпадають під юрисдикцію держав-членів Європейського Союзу або країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, не допускається.

Таке ж порушення було зафіксовано і в ефірі дитячого телеканалу “Карусель”. Крім того, в рубриці “Погода” програми “Доброго ранку, малюки” зафіксовано розміщення віртуальної карти регіонів Російської Федерації, яка охоплює територію анексованого Росією Криму.

“З огляду на виявлені порушення українського законодавства, Національна рада вирішила вилучити зазначені іноземні телеканали з переліку дозволених для ретрансляції”, – йдеться в повідомленні Нацради.

Читайте також: Вийшов трейлер патріотичного серіалу «Гвардія»

Джерело

Related Post