fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Авто
В Україні захотіли ввести ще один автомобільний податок

Верховна Рада України повинна розширити базу екологічного оподаткування за рахунок введення платежів по транспорту.

Про це в п’ятницю під час години запитань до уряду в парламенті заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

“Вважаю за доцільне повернутися до розгляду питання про розширення бази екологічного оподаткування якраз за рахунок сплати такого платежу з пересувних джерел забруднення, тобто транспорту”, – заявив Семерак.

За його словами, в ЄС існує оподаткування різних видів двигунів і палива.

На сьогодні в Україні 80% забруднень повітря здійснюється приватним і муніципальним транспортом.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РІЗКА ЗМІНА ПОГОДИ: ПРОГНОЗ СИНОПТИКІВ НА ТИЖДЕНЬ

Джерело.

Related Post