fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
В Україні завершується опалювальний сезон: назвали дату

У Києві раніше звичайного терміну завершать опалювальний сезон. Вже в суботу, 6 квітня, в столиці почнуть відключати опалення.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Враховуючи прогноз Укргідрометцентру про стабільну погоду, – більше 8 градусів тепла протягом дня, прийнято рішення завершити опалювальний сезон не 15-го, а 6-го квітня.

На проведення необхідних заходів необхідно до трьох діб. Тепло відключать на всіх об’єктах соціальної інфраструктури і в житлових будинках.

Однак медустанови можуть продовжити опалювати за індивідуальними заявками, рішення будуть приймати головлікарі.

У КМДА зазначили, що вперше тепло надавало не комерційне, а муніципальне підприємство. За сезон було понад 6 тисяч пошкоджень, які ліквідував підприємство ″Київтеплоенерго″.

Читайте також: Тепло, але мокро: прогноз погоди в Україні на тиждень

Вже 8 квітня 2019 року почнуть підготовку до наступного опалювального сезону. Планується провести масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. На заміну мереж виділено понад 500 млн грн.

Також до початку наступного опалювального сезону планується замінити більше 130 км мереж. Більше 120 об’єктів будуть модернізовані, 20 — магістральні мережі, 100 — розподільні. В першу чергу мова йде про Троєщині, Оболоні та Борщагівці.

Також Пантелєєв повідомив, що 7% об’єктів відключено від опалення раніше терміну за індивідуальними заявками, це – близько 1000 об’єктів, в основному адміністративні будівлі.

Відзначимо, що раніше опалювальний сезон завершували 15 квітня.

Related Post