fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
В Україні “завис” ремонт доріг

“Укравтодор” не виконав і половини річного плану і скаржиться на фінансування.

В Україні відремонтовано близько 612 км автомобільних доріг із запланованих 1 328 км, тобто менше 1% від мережі доріг загального користування. Про це повідомили в “Укравтодорі”.

Такі низькі показники в “Укравтодорі” пояснили тим, що тільки в березні 2016 року був затверджений Держбюджет, після чого стало можна здійснювати роботи з проектування і починати тендерні процедури. За словами радника з комунікацій в “Укравтодорі” Тетяни Циби, на узгодження тендерних процедур йде близько двох місяців.

“З цієї причини ремонтні роботи в деяких областях почалися тільки в серпні”, – говорить Циба.

Вона також додає, що у шляховиків зараз гостро стоїть проблема фінансування. “Коли ти не розумієш, скільки тобі грошей дадуть, чи дадуть все, зараз або потім, або взагалі раптом вирішать не дати, то складно щось робити”, – пояснює Циба.

Експерт реанімаційне пакету реформ Андрій Мартенс пояснює, що так відбувається з року в рік – роботи починаються лише в червні, а іноді і в серпні. Адже підготовка проектної документації займає тривалий час. З ним погоджується екс-глава департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль і додає, цього року вийшло так, що замість того, щоб на ремонт доріг вийти в березні, коли погода дозволяє, вийшли тільки в липні.

В “Укравтодорі” відзначають, що всі заплановані ремонти можуть виконані в строк – до кінця року, якщо ж не завадять погодні умови у вигляді дощу і снігу.

Нагадаємо, на ремонт українських доріг в 2016 році планувалося залучити 19,4 млрд грн. За цю суму передбачалося капітально відремонтувати 1,7 тис. км автомобільних доріг, що в 5,5 разів більше, ніж в 2015 році.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ СТВОРИТИ НОВУ ПОЛІЦІЮ

Джерело.

Related Post