fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Україна
В Україні зменшилася кількість охочих пройти ЗНО

Більше 240 тис. випускників шкіл мають намір взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2017 році. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

“У цьому році для участі в тестуванні зареєстровано 240 тис. 881 осіб. З них 192 тис. 778 – це випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року”, – повідомив Карандій.

За його словами, число бажаючих пройти ЗНО в порівнянні з попередніми роками зменшилося, і це пояснюється демографічною ситуацією і тим, що частина абітурієнтів під час вступу до вузів буде використовувати результати зовнішнього оцінювання, який вони отримали в попередніх роках.

“Найбільш масовий предмет – українська мова та література, на другому місці – історія України, потім – математика”, – розповів Карандій.

Він зазначив, що найменше бажаючих для проходження тестування зареєстровано на предмет “фізика”: зареєструвалися 26 тис. 491 особа.

Як повідомляється, для проходження тестування з української мови та літератури зареєструвалися 239 тис. 945 осіб, історії України – 182 тис 219, математики – 113 тис. 113 випускників.

“Найбільшими за кількістю учасників зовнішнього оцінювання є такі регіони, як Київ і Дніпропетровська область, де майже 20 тисяч юних громадян візьмуть участь в незалежному оцінюванні”, – зазначив Карандій.

За його словами, найменша кількість учасників, зареєстрованих на проходження ЗНО, в Луганській області – трохи менше, ніж 4000 учасників.

Карандій також зазначив, що випускники з окупованих територій хочуть здобути вищу освіту в українських вузах.

“Так, ми маємо інформацію, що в цьому році за останні місяці … відповідні заяви для проходження оцінювання та отримання документів екстерном подало 740 осіб з неконтрольованих територій”, – розповів Карандій.

За його словами, це трохи менше, ніж в попередньому році (в 2016 році було близько 1100 зареєстрованих).

“Але треба мати на увазі, що сьогодні діють українські освітні центри (для абітурієнтів з неконтрольованих Україною територій – Ред.). Відповідно, 200-300 осіб вибирають іншу форму, яку пропонують освітні центри”, – зазначив Карандій.

Він також повідомив, що з 28 квітня на інформаційних сторінках всіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки для проходження тестування, які треба буде самостійно роздрукувати.
Як повідомляється, додатковий період реєстрації для учасників антитерористичної операції, осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, буде проведено з 3 по 19 травня.

Читайте також: ЗВІРЯЧЕ ВБИВСТВО І ПОГРОЗИ ДИТИНІ: В СУМАХ ПІДЛІТОК ЗДАВ ПОЛІЦІЇ ВІТЧИМА-ТИРАНА

Додаткова сесія ЗНО запланована на липень.

Згідно з графіком проведення ЗНО, розміщеному на сайті Українського центру оцінювання освіти, в 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 23 травня, в цьому ж місяці заплановано ЗНО з іспанської, німецької, французької, англійської мов та математики, а ЗНО з іншим предметів пройде з 2 по 16 червня.

Джерело.

Related Post