fbpx
Економіка
В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

В Україні за минулий тиждень офіційний курс долара, встановлений НБУ, знизився з 27,21. до 27,03 гривень, або на 0,7%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час знизився на 0,6%. На цьому тижні, прогнозує старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, курс національної валюти буде коливатися від 26,8 до 27 гривень за долар.

“На всіх сегментах валютного ринку продовжилося помірне зміцнення гривні до долара. Перший віце-прем’єр – міністр економіки Степан Кубів заявив, що не очікує до кінця року сильних коливань курсу гривні, а у НБУ є достатньо інструментів для згладжування можливих курсових сплесків. Урядовий прогноз розвитку економіки на поточний рік грунтується на середньорічному курсі гривні 27,2 гривень за долар. Однак цей прогноз виглядає, на наш погляд, надмірно оптимістичним, а більш реальною виглядає цифра 28 гривень”, – розповідає експерт.

Читайте також: СВАРКА ЧЕРЕЗ ОПАЛЕННЯ ЗАКІНЧИЛАСЯ ВБИВСТВОМ

За прогнозами “Альпарі”, на поточному тижні динаміка валютного ринку буде залежати від того, чи продовжить НБУ “захищати” рівень 27 гривень за долар. Якщо так, курси застигнуть поблизу нинішніх рівнів, трохи вище 27 гривень за долар. В іншому випадку офіційний курс долара і міжбанк можуть знизитися до 26,8-26,9 гривень.

Джерело.

Related Post

facebook