fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
В Україні зростуть ціни на електроніку і побутову техніку

Верховна Рада може прийняти законопроект, що забороняє роботу невеликих інтернет-магазинів, що продають електроніку і побутову техніку, що, в свою чергу, призведе до подорожчання цих товарів відразу на десять відсотків.

Про це повідомляє replyua з посиланням на Українські новини.

Ініціатором законопроекту, який розширює сфери обов’язкової реєстрації всіх розрахункових операцій для підприємців, які продають складні побутові товари, виступив Володимир Гройсман. За словами Олександра Охріменка, директора Українського аналітичного центру, якщо закон в Україні візьмуть, то побутова техніка відразу подорожчає, а невеликі інтернет-магазини або будуть розширюватися, або закриватися. Охріменко впевнений, що на ринку залишаться тільки найбільші гравці, і вони підвищать ціни.

Також експерт наголосив, що, якщо Україна продовжить інтеграцію в Європу, серйозні зміни торкнуться всіх сфер, і навіть дрібних підприємців – через кілька років всі продавці на ринках будуть пробивати чеки в касових апаратах. Охріменко вважає, що в дрібному бізнесі можуть залишитися тільки хендмейд, невеликі кафе і перукарні.

Читайте також: У РІВНОМУ ПЕДОФІЛ НАПАВ НА ПЕРШОКЛАСНИЦЮ

Джерело.

Related Post