fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
В Україну намагалися ввезти сотні тонн заражених фруктів

Співробітники регіонального управління Держпродпотребслужби в Одеській області запобігли ввезенню в Україну майже 200 тонн заражених бананів, мандаринів і грейпфрутів.

Як повідомили у відомстві, при проведенні фітосанітарного контролю в поромному комплексі Чорноморського морського торгового порту фахівці виявили у вантажі карантинний організм – середземноморську плодову муху.

“Небезпечним шкідником, який може істотно зіпсувати зовнішній вигляд і смак фруктів, був заражений вантаж бананів загальною вагою 91,922 тонн. Партія фруктів надійшла в Україну з Еквадору і Коста-Ріки”, – йдеться в повідомленні.

Також середземноморська плодова муха була виявлена у вантажі цитрусових. Шкідником було уражено 72,6 тонн мандаринів і 23,7 тонн грейпфрутів. Країна походження даних фруктів не уточнюється.
Всі заражені вантажі були затримані, до них застосують відповідні фітосанітарні заходи.

Раніше Госпродпотребслужба забракувала майже 20 тонн ківі з Греції. Ці плоди також виявилися заражені середземноморською плодовою мухою.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РІЗКА ЗМІНА ПОГОДИ: ПРОГНОЗ НА ТИЖДЕНЬ

Джерело.

 

Related Post