fbpx
Україна
В Україну прийдуть морози

8 січня відбудеться різке похолодання аж до -4 градусів, а в окремих областях пройдуть дощі та мокрий сніг.

Про це свідчать дані Гідрометеорологічного центру.

“Увесь наступний тиждень у нас нарешті погуляють морози… Синоптична ситуація явно перебудовується, зростатиме атмосферний тиск – антициклон уже тягнеться до нас із північного заходу, знижуватиметься температура повітря від нехарактерного тепла до морозів”, – пише у Facebook синоптик Наталія Діденко.

У Києві 8 січня очікується хмарна погода. Температура вночі близько -1…-3 градусів, удень -1…+1 градус. У Львові в понеділок прогнозують дощі з мокрим снігом. Температура вночі -1…-3 градуси, вдень -1…+1 градус. В Одесі 8 січня без опадів. Температура вночі 1…3 градуси, удень 3…5 градусів.

Читайте також: ВІДПУСТКА-2018: КУДИ УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ЇЗДИТИ БЕЗ ВІЗ

У Харкові в понеділок також без опадів. Температура вночі -1…-3 градуси, вдень -1…+1 градус. У Дніпрі 8 січня без опадів. Температура вночі 1…3 градуси, удень 3…5 градусів.

У Карпатах у понеділок температура вночі +3…+ 5 градусів, удень 6…8 градусів.

У Києві 9 січня буде хмарно. Температура вночі близько -3…-5 градусів, удень -1…+1 градус. У Львові у вівторок без опадів. Температура вночі -2…-4 градуси, удень -1…+1 градус. В Одесі 9 січня хмарно. Температура вночі -1…-3 градуси, удень 2…4 градуси.

У Харкові у вівторок без опадів. Температура вночі -4…-6 градусів, удень -1…+1 градус.

У Дніпрі 9 січня хмарно. Температура вночі -4…-6 градусів, удень -1…+1 градус.

У Карпатах у вівторок температура вночі 1…3 градуси, удень +7…+ 9 градусів.

Раніше повідомлялося, що на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей в найближчі дні існує небезпека сходу снігових лавин.

Джерело.

Related Post

facebook