fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
В Украине обнаружили 200-летнюю башню под землей

КПВ Каменце-Подольском археологи обнаружили старинную двухэтажную башню, обломки которой 200 лет пролежали под землей.

Об этом сообщается на сайте Каменец-Подольского городского совета.

Открытие принадлежит группе археологов из ДП “НДЦ “Охранная археологическая служба Украины”.

Новую достопримечательность откопали на улице Францисканской, 10 – в исторической части города.

“Откопанная башня – новая для Старого города. Сейчас ее может осмотреть кто угодно. Однако очень хочется надеятся, что скоро она станет еще одним музейным объектом”, – рассказал руководитель роскопок, кандидат исторических наук Павел Нечитайло.

По словам исследователей, башня имеет квадратную форму. В свое время она фигурировала в военных действиях, когда Каменец захватывали турки. Теперь башня изображена на одном из самых старых исторических планов города Киприяна Томашевича 1672 года.

В башне располагалась пушечная мастерская. Об этом известно из исторических источников, однако пока этому нет веских археологических подтверждений.

Во время строительства городского бульвара в 1830-ых годах башня была полностью засыпана.

Кстати, под обломками башни были найдены два медных чана периода турецкой оккупации Каменца, аналоги которых есть в Будапешском музее.

Источник

Related Post