fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
В Украине появилась вакансия эксперта по Pokemon Go

В списке требований к кандидату указано, что он должен обладать навыками игры Pokemon Go

В разделе вакансий сайта rabota.ua появилась вакансия эксперта по ставшей популярной игре Pokemon Go, – пишут Вести.

В списке требований к кандидату, кроме опыта работы в продажах от 1 года, указано, что он должен обладать навыками игры Pokemon Go, в частности, уже должен собрать 500 и выше покемонов (всего у монстриков 721 разновидность, – Авт.), в том числе от 20 редких видов. Кроме того, необходимо ориентироваться в работе с картами Google.

В обязанности эксперта, согласно описанию вакансии, будет входить продвижение популярной игры частным клиентам в различных странах СНГ, Европы и США. К слову, эксперту по ловле покемонов обещают платить немалые деньги – 25 тысяч гривен в месяц за 8-часовой рабочий день в центре Одессы.

На момент написания заметки по указанному номеру телефона с работодателем “Вестям” связаться не удалось.

В Украине появилась вакансия эксперта по Pokemon Go. Фото 1

Источник

Related Post