fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
В ЄС готові обговорити ініціативу Лукашенко про запуск “мінського процесу”

Президент Білорусії запропонував розглянути можливість проведення зустрічі ключових міжнародних експертів в Мінську для обміну думками щодо врегулювання відносин між Сходом і Заходом.

Країни Євросоюзу готові обговорити ініціативу президента Білорусії Олександра Лукашенко про запуск “мінського процесу”, заявила глава представництва Європейського союзу в Білорусії Андреа Вікторін в ефірі телеканалу “Росія 1” в неділю ввечері.

“Ми звернули увагу на цю пропозицію, на створення такого формату, але поки не можемо коментувати це. Як тільки ми отримаємо більше інформації, то всі 28 країн-членів ЄС обговорять цю ініціативу і приймуть рішення”, – сказала Вікторин.

Як заявляв раніше глава Лукашенко, зустрічаючись з делегацією комітету з економічної політики і безпеки Ради ЄС в Мінську, Білорусь стурбована наростаючим антагонізмом між ЄС і Росією.

“Не можу не сказати про нашу занепокоєність наростаючим антагонізмом між Євросоюзом і Росією. Нам в Білорусії спостерігати за цим і боляче, і тривожно. Розуміючи, що ні вам, ні Росії, тим більше нам це не потрібно при тих величезних проблемах, які сьогодні існують у світі, і які треба вирішувати разом”, – сказав Лукашенко.

Президент запропонував запустити миротворчий “мінський процес” для врегулювання відносин між Сходом і Заходом. “Свого часу для розрядки у відносинах між Заходом і Сходом потрібен Гельсінський процес, який в результаті привів до створення ОБСЄ. Давайте, щоб поліпшити атмосферу взаємин держав, подумаємо про оновлення Гельсінського процесу і спробуємо запустити миротворчий процес, можливо, “мінський процес”, – зазначив білоруський лідер.

За словами президента, ця ідея висувається виходячи з позитивного ефекту проведених в Мінську заходів “нормандського формату”.

Читайте також: АЗАРОВ ПООБІЦЯВ ПОВЕРНУТИСЯ В УКРАЇНУ

Лукашенко запропонував розглянути можливість проведення зустрічі ключових міжнародних експертів в Мінську для обміну думками щодо врегулювання відносин між Сходом і Заходом. “В подальшому напевно буде потрібно вироблення домовленості між лідерами найбільших держав про майбутній світоустрій. Пропонуючи це, я маю на увазі, що ми повинні спрацювати на випередження, а не плентатися потім в хвості подій, якщо раптом щось станеться, як це було з Україною”, – сказав він.

“Переконаний, що ніхто не зацікавлений в черговій холодній війні. Необхідно започаткувати процес осмислення нових правил міжнародних відносин, заснованих на багатополярності і повазі інтересів один одного”, – підкреслив Лукашенко.

Він також зазначив, що перед самою Білоруссю не стоїть вибір між Сходом і Заходом. “Зовнішня політика нашої країни послідовна і передбачувана. Ми налагоджуємо взаємовигідне співробітництво з багатьма державами світу. Для нас однаково важливі стратегічні відносини з Росією і Китаєм, стійкеа взаємодія з ЄС і США, розвиток двосторонніх зв’язків з країнами Близького Сходу, Латинської Америки, Середньої Азії і Африки. При цьому перед нами не стоїть і не може стояти вибір між Сходом і Заходом”, – сказав Лукашенко.

Раніше в МЗС РФ заявили, що мінські переговори продовжаться в 2017 році і поклали відповідальність за результат на Київ.

Відзначимо, в жовтні ПАРЄ прийняла дві резолюції щодо України, згідно з якими конфлікт на Донбасі визнаний російською агресією, проведення виборів на окупованих територіях в нинішніх умовах визнано неможливим через небезпеку. Крім того, були засуджені вибори в Держдуму РФ, проведені на території анексованого Криму.

Читайте також: ПРИПИНІТЬ СТВОРЮВАТИ ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ

Джерело.

Related Post