Події
В Житомирі на автостоянці згоріли п’ять машин

У суботу вночі в Житомирі на автостоянці згоріли п’ять машин, ще дві отримали пошкодження.

«Це трапилося близько 3 ночі. Чую — вибух. Такий сильний вибух. Я вибіг на вулицю — машина горить. Я за відро води, поки набрав, думаю, загашу, а воно ще більше почало горіти. Почала друга, третя машина горіти. І весь результат. Говорила жінка якась, що бачила ніби двоє чоловіків перелазили через паркан. Правда це чи ні, не можу стверджувати. Я не бачив», — розповів охоронець Леонід Яремчук. Про це пише сайт «Житомир Інфо».

Дві машини належать офіцерам Держприкордонслужби. Прикордонники підозрюють навмисний підпал, але поліція Житомирської області вважає, що пожежа виникла випадково.

«Пожежа сталася в одному з автомобілів через несправність електропроводки. Потім вогонь перекинувся на автомобілі, які перебували поруч, — повідомили в пресслужбі. — Про пожежу сповістив житель одного з будинків, розташованих поруч зі стоянкою. Коли рятувальники приїхали, то вже горіло 5 машин. Вогонь з моторних відсіків вже перекинувся на салони. Також полум’я пошкодило ще два автомобілі, які були розташовані поряд, але власники швидко відігнали їх в безпечне місце.

Пожежа була ліквідована протягом години після надходження виклику. В результаті надзвичайної події ніхто не постраждав.

 

Житомир 2Житомир 3

 

Джерело

Related Post

facebook