fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Вагітна Ксенія Собчак пішла з дому і живе в готелі

Повідомлялося, що дитина повинна з’явиться на світло в кінці жовтня.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка знаходиться на останньому місяці вагітності, перебралася жити в готель.

Про це вона написала в Instagram і пояснила причину переїзду.

“Поки в будинку підготовчий дводенний ремонт, а я як і раніше не готова на дриль о 9 ранку, вирішила провести вихідні в готелі. Поки персональний дворецький збирає мої речі – зробила фото”, – написала Ксенія.

Схоже, Ксенія з чоловіком облаштовують дитячу кімнату і готують будинок до народження дитини. За даними ЗМІ, дитина повинна з’явиться на світло в кінці жовтня.

Читайте також: НЕГОДА В ОДЕСІ: ВЖЕ ДВОЄ ЛЮДЕЙ ЗАГИНУЛИ ЧЕРЕЗ БУРЕВІЙ

Джерело.

Related Post