fbpx
Шоу-бізнес
Валерій Меладзе готовий стати дідусем

Співак зазначив, що до цих пір продовжує придивлятися до новоспеченого зятя.

Валерій Меладзе став гостем передачі «Стіл замовлень». В ефірі артист поговорив з ведучою про недавню весіллі своєї старшої дочки Інги.

«Церемонія була радісна і дуже весела. Ми святкували два дні — безтурботно, безшабашно, на позитиві. Гостей було близько 130 — в основному друзі Інги і Нурі, також було трохи родичів», — розповів виконавець.

Співак зазначив, що до сих пір продовжує придивлятися до новоспеченого зятя — незважаючи на те, що знає його вже багато років. Однак з порадами в молоду сім’ю Меладзе лізти не збирається, оскільки вважає, що в стосунках пари третій — завжди зайвий.

Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС ПОКАЗАЛА ОБЛИЧЧЯ БЕЗ МАКІЯЖУ

Також Валерій зізнався, що був би дуже радий незабаром стати дідусем. «Я з величезною радістю сприйму новина, якщо це так буде. У цьому питанні не потрібно чекати матеріального достатку або кар’єрного росту. Діти повинні бути перш за все!» — заявив музикант.

Зрозуміло, інтерв’ю не обійшлося і без питань про сім’ю самого артиста.

Співак розповів, як підтримує гармонію в шлюбі з Альбіною Джанабаєвою. «Будь-якій жінці потрібні сюрпризи, подарунки. Потрібно випереджати її бажання.

Наприклад, на початку наших відносин Альбіна часто натякала, що хотіла б отримати квіти. Тепер букети у нас вдома регулярно, але її увагу вже більше займають інші квіти — діти», — поділився Меладзе.

Джерело.

Related Post

facebook