fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
“Вам погано?”: Порошенко поставив на місце чиновника в Одесі

Під час брифінгу в Одесі президент України Петро Порошенко жорстко поставив на місце чиновника, який намагався його перебити під час виступу.

“Опустіть руку. Вам погано? Ви коли потім будете президентом, я вас запрошу і ви виступите замість мене”, – звернувся глава держави з чиновнику.

“Вибачте, але я вам поки що слова не давав. Якщо ви хочете доповісти президенту якусь інформацію, я вам надам цю можливість”, – додав Порошенко.

Як повідомлялося, сьогодні в Одесі президент України Петро Порошенко представив нового главу Одеської ОДА Максима Степанова.

Читайте також: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ЗВЕРНУЛАСЯ ДО НЮШІ: “КОКОШНИК ЗНІМИ” (ФОТО)

Джерело.

Related Post