fbpx
Breaking News
За день до відправлення в будинок малятка Марк сильно крuчав, але медперсонал на крuки уваги не звертав. Дітей багато, руки до всіх не доходять. До ночі дитина перестала крuчати і лише тихенько попискувала. Була б у нього мама, раніше б помітила, що відбувається щось cтрaшне
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 хвилин! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молитися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Події
“Ваша недоторканність вас не врятує”: українські бійці записали звернення до депутатів і суддів (відео)

Військові не забули і про Савченко, якій також приділили увагу.

Українські бійці, які служать на фронті і захищають Україну від окупантів, записали відеозвернення до депутатів і суддів, в якому вимагають повністю зняти з депутатську і суддівську недоторканність.

“Ми вимагаємо від вас: чи вистачить людям дурити голови від виборів до виборів. 12 років у вас одна і та ж пісня. Досить! Зніміть з себе депутатську недоторканність. Досить їй прикриватися. Досить свавілля суддів…”, – сказав один з бійців.

Читайте також: Журналіст викрив брехню щодо вбитого українського співака в АТО

Крім того солдати звернулися до Надії Савченко, яка до потрапляння в полон і отримання депутатського мандата також воювала на фронті.

Зокрема відзначили, що в Україні вже дуже багато демобілізованих бійців, які, якщо Савченко попросить, дуже швидко прийдуть їй на допомогу.

“Якщо тобі нудна буде підтримка, ти тільки скажи – за годину-дві там будуть сотні. А за добу-дві – тисячі”, – сказав військовий.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада позбавила недоторканності нардепа Олександра Онищенка за звинуваченням в “газовій справі”.

Джерело.

Related Post