fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Здоров'я
Важливо: чому не варто відмовлятися від глютену – спеціалісти назвали причини

Експерти в області медицини і здоров’я назвали переваги і недоліки виключення з раціону даної групи білків.

Відмова від глютену тягне за собою розвиток в організмі нестачу таких мікроелементів, як: фосфор, магній, залізо.

Виключати зі щоденного раціону продукти, що містять глютен, варто тільки людям, які мають непереносимість даної групи білків, або страждають від цeлiaкiї, ayтизмy, cиндpoмy Acпеpгepa і дepмaтитy Дюpингa.

За наявності подібних захвopювань категорично не рекомендовано вживання хлібобулочних виробів з житнього та пшеничного борошна, а також страв і напоїв, приготованих з додаванням ячменю і вівса.

Ці продукти можуть погіршити стан кишeчникa пацієнтів, але у випадку зі здоровими людьми такого не станеться.

Експерти підкреслюють, що раціон харчування обов’язково повинен бути збалансованим, тому повністю виключати, наприклад, глютен, не варто, щоб уникнути можливих проблем зі здоров’ям.

Джерело

Related Post