fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Вбивство “Мотороли” може провалити угоду про розведення військ на Донбасі – Безсмертний

Безсмертний вважає, що до вбивства не причетні ні російські, ні українські спецслужби.

Вбивство “Мотороли” може провалити угоду про розведення військ на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив екс-представник України в політичній підгрупі контактної групи Роман Безсмертний.

“На даний час є всі підстави стверджувати одну версію. На жаль, до цієї події абсолютно ніякого відношення не мають російські спецслужби. Причетність їх абсолютно чітко вказала б цим істотам, які там бігають з автоматом, що вони не потрібні нікому, в тому числі і Кремлю, і вони зайві на планеті. Ще більший жаль, до цієї ситуації не мають жодного відношення українські спецслужби, м’яко кажучи, вони проходять період становлення. Очевидно, що це сталося в результаті внутрішніх розборок. У самому Донецьку було три групи, які полювали на цю істоту. А коли він втрутився до розборок в Луганську, останнім часом і його люди брали участь в ліквідації Ціпкалова, до цього додався конфлікт між Луганськом і Донецьком. В результаті одна з таких груп і зробила цю дію”, – каже Безсмертний.

За словами екс-представника України в політичній підгрупі ТКГ, зараз можна буде очікувати загострення ситуації на лінії розмежування.

“Очевидно, що це вплине на розвиток подій на лінії розмежування. Але внутрішньо сьогодні ситуація в Луганську була так близька, що в декількох загонах, які там сформовані, люди все більше і більше дезертирують. З точки зору внутрішньої дезорганізації це серйозно вплине на ситуацію і в Луганську, і в Донецьку. Можна очікувати і конфліктів на лінії розмежування, і різного роду диверсійних кроків. Найгірше те, що ця ситуація може провалити ті намічені кроки, пов’язані з рішенням щодо відведення”, – заявляє він.

Безсмертний вважає, що подальша ситуація на Донбасі залежатиме від Кремля.

“Ключ на старт знаходиться не в Донецьку і не в Луганську. Він знаходиться в Кремлі. Очевидно, що це і перша інстанція, яка прийматиме рішення щодо подібних речей”, – вважає Безсмертний.

Нагадаємо, “Моторола” загинув 16 жовтня в результаті вибуху, який прогримів в ліфті його будинку. Смерть бойовика підтвердили українські силовики, а також в самопроголошеній “ДНР”. В “ДНР” навіть заявили, що вже встановили замовників вбивства і шукають виконавця.

А радник голови МВС Зорян Шкіряк заявив, що до вбивства бойовика причетна російська ФСБ.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ВІД МИТА ЩЕ ОДНУ КАТЕГОРІЮ АВТОМОБІЛІВ

Джерело.

Related Post