fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Вчені довели – багато працювати шкідливо

Люди, що працюють більше 55 годин на тиждень, на 30% більше ризикують отримати цукровий діабет другого типу.

Виявляється, багато працювати це не тільки нецікаво, це ще й дуже шкідливо для здоров’я. Так стверджують вчені, які досліджували життя і здоров’я працюючих, а також взяли до уваги кількість годин, яку вони тиждень витрачають на роботу. Результати дослідження опубліковані в журналі The Lancet.

Ендокринологи в своїй праці стверджують, що ті люди, які працюють більше 55 годин на тиждень, на 30% більше ризикують отримати цукровий діабет 2 типу, ніж ті, у кого час роботи менше зазначеної кількості годин.

Важливо також і те, який характер роботи виконується. Якщо робота сидяча або малорухлива, не пов’язана з перебуванням на свіжому повітрі, то ризик зростає в рази. Вчені деякий час назад вже встановили, що 60 годин робочого тижня загрожує ішемічною хворобою серця.

Дослідження проводилося протягом більш 7,5 років, в ньому брали участь працюють люди з Європи, США, Японії та Австралії. Дослідники помітили, що, дійсно, у тих людей, які працювали до 40 годин в тиждень, збільшення ризику розвитку діабету виявлено не було. У той же час, ті люди, які працювали понад 55 годин на тиждень, на 30% виявилися більш схильними до розвитку цукрового діабету 2 типу.

Висновки дослідників, звичайно, не змусять людей скоротити свій робочий тиждень, але багато з них мають задуматися про здоров’я і вчасно його підтримувати.

Читайте також: СКАНДАЛІСТ ПАРАСЮК ЗАДЕКЛАРУВАВ ГОДИННИК ЗА 8 ТИСЯЧ ГРН, ЯКІ ЙОМУ “ПРИНІС СВЯТИЙ МИКОЛАЙ”

Джерело.

Related Post