fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Наука
Вчені довели, що неслухняні діти виростають успішнішими

Учені експериментальним шляхом довели, що діти з наполегливим характером успішніше в майбутньому.

У ході дослідження вчені відібрали групу дітей від 8 до 12 років. Вчені вивчали такі якості дітей, як совісність і слухняність.

Через 40 років стали відомі результати експерименту. Фахівці з’ясували той факт, що вже не діти, а дорослі, які демонстрували найчастіше непокірність, в майбутньому увінчалися успіхами в бізнесі. Чим і відрізняються від своїх скромних одноліток.

Вченим важко сказати, чому у людей виникла така істотна різниця в поведінці. Однак, дослідники не обійшли стороною той факт, що у неслухняних дітей виявився конкурентоспроможний характер в плані багатства.

Є і негативні сторони таких людей – саме вони можуть здійснювати непорядні вчинки по відношенню до оточуючих.

Читайте також: ЇМО ПРАВИЛЬНО. ЯК КОРИСНО ПОЄДНУВАТИ ПРОДУКТИ

Джерело.

Related Post