fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Вчені лякають: паперові гроші можуть призвести до смертельних хвороб

Вчені з університету Гонконгу заявляють, що паперові гроші можуть бути причиною серйозних захворювань, адже переносять чимало бактерій і мікрooргaнiзмiв.

Вчені провели дослідження та стверджують, майже всі банкноти є переносниками бактерій, часто ці бактерії смертельно небезпечні.

Зокрема, паперові банкноти переносить небезпечні штами, які можуть стати причиною важких отруєнь.

А на деяких грошах виявили бактерії, що провокують холеру.

Окрім того, як стверджують науковці, на грошах є набагато більше мікрooрганізмів, ніж, до прикладу, в громадському транспорті.

Справа в тому, що паперові банкноти поглинають в себе бактерії з навколишнього середовища.

Тож після кожного контакту з грошима бажано мити руки або користуватись aнтисeптикoм.

Окрім того, експерти наголошують, маленьких дітей, особливо тих, які “все тягнуть до рота”, варто зовсім убезпечити від контакту з паперовими грошима.

Читайте також: 5 ФАКТІВ ПРО КИЇВ, ЯКІ ЗДИВУЮТЬ НАВІТЬ КОРІННИХ КИЯН

Джерело.

Related Post