fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими

Зрада … Це слово звучить страшно, не кажучи вже про те, як боляче переживати її відданому партнеру … Часто в цьому звинувачують банальну перенасиченість чоловіка / бойфренда сексом зі своєю дівчиною / дружиною і неможливістю протистояти фізичному потягу до третьої особи.

Проте, результати нового дослідження, проведеного психологом Гаррі Ньюменом, автором книги «Правда про зраду», змінюють уявлення про причини проблеми. Ньюмен опитав більше 200 невірних чоловіків та хлопців, щоб дізнатися, що саме підштовхнуло їх до зради. І те, що він почув, виявилося вельми несподіваним.

Видання Business Insider, яке опублікувало результати дослідження, пише: 48% невірних чоловіків говорять, що змінили своєї половині через «емоційну незадоволеність»!

Ось що з цього приводу каже доктор Ньюмен: “Чоловіки набагато більш чутливі істоти, ніж може здатися на перший погляд, і якими сприймає їх суспільство. Вони потребують похвали і захоплення, ну а якщо недоотримують цього в сім’ї, намагаються знайти на стороні”.

Як виявилося, необхідну похвалу і визнання представники сильної статі можуть отримати в офісі – саме тому більше 40% зрад трапляються з колегами по роботі.

Читайте також: Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Ще більш шокуючим «відкриттям» цього дослідження є те, що фізична привабливість жінки, з якою чоловік зраджує, як правило, взагалі не має ніякого значення. Тобто хлопець може жити з вилитою Скарлетт Йоханссон, але зрадити їй з Вупі Голдберг (пробач, Вупі, нічого особистого). 88% опитаних зрадників зізналися, що коханка була набагато менш привабливою, ніж їх дружина або постійна подруга.

Але, незалежно від причини, що підштовхнула чоловіків до зради, 68% з них таки відчувають почуття провини і розуміють, що поводяться як мінімум, непорядно. Що ж, тут саме час презирливо закотити очі.

Джерело

Related Post