fbpx
Суспільство
Вчені назвали найкращий вік для того, щоб стати матір’ю

Королівський коледж акушерства і гінекології провів дослідження, в рамках якого фахівці змогли визначити ідеальний вік жінки для народження дитини. І це період від 20 до 35 років.

Саме протягом цих 15 років у жінок найменша ймовірність підвищеного тиску під час вагітності, викидня або необхідності кесаревого розтину. Крім того, у віці від 20 до 35 жінки набагато краще справляються з позбавленням сну і мають більше енергії по догляду за малюком.

Однак найкращий вік для того, щоб займатися вихованням дитини, відрізняється від цих даних. Згідно з дослідженнями в Орхуському університеті в Данії, він починається аж після 30 років. Вчені стверджують, що жінки, які стають матерями в зрілому віці, зазвичай більш освічені, фінансово незалежні, в основному знаходяться у стабільних стосунках і мають тенденцію бути вкрай поблажливими і гнучкими в справі виховання дітей.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ВЛАСНИКИ ЯКОЇ ГРУПИ КРОВІ МАЮТЬ НАЙСЛАБШЕ ЗДОРОВ’Я

Поєднання цих особливостей сприяють авторитетному (на відміну від авторитарного) стилю виховання малюка. Крім того, данське дослідження показало, що матері старші 33 років схильні бути набагато більш терплячими. А це сприяє виникненню благополучних взаємин в сім’ї та між матір’ю і дитиною зокрема.

Джерело.

Related Post