fbpx
Суспільство
Вчені назвали продукт для лікування депресії

Усім відомо, що йогурт корисний для травлення, здорової шкіри та сяючого волосся. А тепер дослідження показало, що цей продукт також ефективно лікує депресію.

У йогуртах містяться бактерії Lactobacillus, які впливають на багато аспектів здоров’я – вони знижують рівень артеріального тиску, стресу та зменшують симптоми депресії.

Як з’ясували дослідники, завдяки регулярному вживанню йогурту кількість лактобактерій у кишечнику буває достатньою для того, щоб впливати на рівень метаболітів у крові під назвою кінуренін, які і розкручують депресію.

Коли показники лактобактерій у кишечнику падають, відповідно рівень кінуренін зростає і симптоми депресії загострюються.

Читайте також: 18-РІЧНОГО ХЛОПЦЯ ВДАРИЛО СТРУМОМ НА ДАХУ ПОЇЗДА

Науковці з Університету Вірджинії стверджують, що результати дослідження дають нові докази великої цінності мікробіома (мікроорганізми, які колонізують тіло людини – 24) кишечника у стабілізації емоційного фону людини та лікування психічних розладів.

Це особливо важливо, адже для лікування депресії використовують препарати, які токсичні для організму, вони викликають масу небажаних побічних ефектів.

Джерело.

Related Post

facebook