fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Вчені назвали продукти, які продовжують життя людини на 20 років

Вчені вже давно намагаються розібратися, який секрет у людей, які живуть на кілька десятків років довше, ніж середньостатистична людина.

Американські вчені, що представляють Університет Стенфорда, з’ясували, що якщо в раціоні людини присутні певні продукти, то він може продовжити своє життя на 20 років.

Так, вчені провели дослідження, участь в якому взяли 11 тисяч осіб у віковій групі від 40 років. У числі добровольців були присутні як чоловіки, так і жінки. Всім учасникам експерименту пропонувалося вести щоденник, в якому вони детально описували всі продукти, які були присутні в їх щоденному раціоні.

Після аналізу результатів дослідження вчені з’ясували, що неправильне харчування передувало великої кількості смертей. Також дослідники змогли визначити, що ті люди, в раціоні яких дуже часто були присутні овочі, фрукти і горіхи, менше скаржилися на погіршення самопочуття і жили на двадцять років довше.

Вчені впевнені, що постійне вживання фруктів, овочів і горіхів забезпечить людині довге життя, так як ці продукти допоможуть поліпшити здоров’я серцево-судинної системи, що благотворно впливає на організм в цілому.

Також відзначимо, що в дослідженні не брали участь ті люди, які раніше перенесли інсульт або серцевий напад. Це було зроблено для того, щоб отримати більш точні дані про зв’язок харчування і здоров’я людини.

Читайте також: В УКРАЇНІ СКАСУВАЛИ МІНІМАЛЬНІ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ НОТАРІУСІВ

Джерело.

Related Post