fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Наука
Вчені несподівано виявили корисну властивість нікотину

Речовина захищає мозок від старіння, стверджують фахівці

Американські вчені встановили, що нікотин захищає мозок від старіння, а також від розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Експерименти проводилися на мишах, передаєт 24news.com.ua.

Піддослідні були розділені на 4 групи. Перші три отримували різні дози нікотину: маленьку, середню і високу. Остання група взагалі не отримувала нікотин.

Вчені встановили, що миші, які вживали нікотин, демонстрували зменшення апетиту прямо пропорційно дозі нікотину. Отже, вони менше їли, і їх вага була значно менше інших піддослідних. Крім цього вчені встановили, що нікотин уповільнює процеси старіння мозку. Це відбувається через те, що виробляється більше рецепторів. Подібний процес призводить до того, що розвиток хвороб Альцгеймера і Паркінсона значно сповільнюється.

Слід звернути увагу, що мова йде про чистий нікотин як про речовину, а не про сигарети. Тому дослідники попросили людей не робити висновок про те, що куріння корисно. На основі нікотину вчені збираються розробити ліки, які боротимуться з Альцгеймером і Паркінсоном.

Читайте також: Названа середня тривалість життя українців
Джерело

Related Post